Foto-Safari & Workshops
We organiseren diverse begeleide fotosafari(s)- en workshops, naar bijzondere locaties of met speciale foto-uitdagingen
Safari / Workshop 1.5
Met Praktijk begeleiding
Een volledig verzorgde safari/workshop met begeleiding.
Maximaal aantal deelnemers is afhankelijk van onderwerp/locatie rekening houdend met 1.5m onderlinge afstand en vervoer, inclusief mondkapjes en handschoenen.
Achteraf worden foto’s online besproken via een vergader-tool. Indien deelnemers niet kunnen deelnemen aan de online bespreking, dan kunnen resultaten per mail worden verstuurd, doch alleen van de foto’s van betrokken deelnemer.
Prijs :
Avond: € 60,- p.p. incl koffie/ thee, excl. transport
Dag: € 80,- p.p. incl lunch, koffie/ thee, excl. transport
Heeft u een onderwerp/locatie gemist en wil dit graag terug op onze agenda, aarzel dan niet en informeer ons.
Docent / Begeleider: Franklin Gelderland.
Alle safari’s/workshops zijn op basis van eigen vervoer.
Programma, Info en/of Opgave via e-mail: zie Contact
Foto’s eerdere workshops/foto-safari:
Voorbije safari's:
Rotterdam, Afrika museum Tervuren, Arboretum Kalmthout, Strobist met Model, ’t IJzerfront, Fort de Roovere, Portret met daglichtlampen
Mogelijke Workshops in de toekomst:
- Avond- Stadsfotografie Utrecht
- Industrie Park Duisburg (met overnachting)
- Hyacintenbos
- Botenliften
- Kazematten
- Chemin de Dames (met overnachting)
- Hofjes in Haarlem (met overnachting)
- Turnhout
- Brussel
Voor alle dagen geldt:
- op basis van eigen vervoer.
- max. 5 foto’s per deelnemer/deelname kunnen worden doorgestuurd ter beoordeling.
Deze worden op de website van Fotofranky geplaatst ter inzage van de deelnemers. - deelnemers die foto’s hebben ingestuurd, krijgen toegang-gegevens.
Pagina blijft minimaal 3 maanden actief na datum excursie/workshop.
Prijzen per 06-02-2020
Prijswijzigingen voorbehouden.
Heeft u een onderwerp/locatie gemist en wil dit graag terug op onze agenda, aarzel dan niet en informeer ons via e-mail: zie Contact